Dziennik Łódzki

final_dziennikRobert Makłowicz gościem finału „Smacznie, Zdrowo, Kolorowo”

Znany krytyk kulinarny Robert Makłowicz był gościem specjalnym gali finałowej konkursu „Smacznie, Zdrowo, Kolorowo„, która odbyła się w poniedziałek w łódzkim Hotelu Tobaco.

Smacznie, Zdrowo, Kolorowo” to akcja propagująca wspólne spędzanie czasu podczas przygotowywania i spożywania rodzinnego posiłku. W ramach akcji organizowany jest cyklicznie konkurs na potrawę przyrządzaną wspólnie przez rodziców z dziećmi.

Organizatorem akcji jest Fundacja Dar Edukacji. W konkursie uczestniczą uczniowie ze Szkoły Kornelówka w Łodzi. Dziecko wraz z opiekunem (mamą, tatą, dziadkiem lub babcią) mają za zadanie wspólnie przyrządzić potrawę.

W trakcie poniedziałkowego finału 9 drużyn miało do wykonania pełen zestaw obiadowy: przystawkę lub sałatkę, zupę, danie główne oraz deser.

źródło: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/910839,robert-maklowicz-gosciem-finalu-smacznie-zdrowo-kolorowo,id,t.html