Wielki Finał 2016!

Zapraszamy na trzeci już finał akcji Smacznie Zdrowo Kolorowo.

Drużyny, w ciągu 2 godzin, będą musiały przygotować 4 dania: przystawkę, zupę, danie główne oraz deser. Sponsorem produktów jest Selgros Cash&Carry.

Wielki FINAŁ 20 czerwca 2016 roku, zaczynamy o godzinie 11:00.

Sponsorem nagrody głównej jest Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air.

W jury między innymi Szef Restauracji Hotelu Ibis, Przedstawiciele Fundacji RAZEM, Uwielbiany przez nas Marcin Stachecki – Szef Restauracji “U Szwajcara”. A gotują, z osobą dorosłą, finaliści poszczególnych kulinarnych spotkań: Marta Maciejak (klasa 1), Maja Piotrowska (klasa 6), Kordian Perek (klasa 0), Basia Prośniak (klasa 3), Alicja Banasiak (klasa 6), Rysio Kubicki (klasa 1), Antoś Rutkowski (klasa 3), Janek Makowski (klasa 3), Kacper Żawko (klasa 3) oraz Olek Kowalski (klasa 1).

Prosimy wziąć ze sobą blendery. Drużyny gotują z podanych wcześniej składników.

Spotykamy się za tydzień, w poniedziałek, w Hotelu IBIS około godziny 10:30