Moda w Polsce

Miło nam poinformować, że dzięki Pani Joannie Zawiszy ukazał się artykuł o naszym konkursie Smacznie Zdrowo Kolorowo w ekskluzywnym magazynie biznesowym „Moda w Polsce”.  

Moda w Polsce” to nowy na polskim rynku, ekskluzywny magazyn biznesowy dedykowany branży mody.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim szeroki zakres tematyczny i kontekst, w którym opisujemy i analizujemy polską modę. W stałych działach magazynu, takich jak trendy, serwis z życia branży, targi, handel, polska marka, rynki zagraniczne i przemysłowe nowości znajdą Państwo rzetelne informacje przygotowane przez profesjonalnych dziennikarzy – znawców branży i tematu.

Proponujemy wywiady z osobowościami polskiego i światowego biznesu, newsy z rodzimego i zagranicznego rynku. Promujemy młode i dobrze już znane talenty, które mają faktyczny wpływ na rozwój mody w Polsce. Nieobca jest nam tematyka szkoleniowa dotyczącatechnik oraz metod wzmacniających i rozwijających sektor biznesowy w Polsce.

Naszą misją jest umacnianie wizerunku znanych marek polskich i zagranicznych, a także wspieranie tych dopiero debiutujących. Stawiamy na wiedzę i świadomy rozwój. Propagujemy rzetelny biznes i kariery, które realnie i konsekwentnie umacniają pozycję mody w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że choć wiele zostało już zrobione, przed nami jeszcze ogrom pracy. Dlatego też nie poprzestajemy jedynie na magazynie w wydaniu tradycyjnym, drukowanym i oferujemy Państwu „Modę w Polsce” również w przestrzeni wirtualnej. Systematycznie aktualizowane źródło nowości, zapowiedzi i relacje z targów, aktualności z życia branży i redakcyjne rekomendacje. To wszystko i wiele więcej znajdą Państwo na portalu ModawPolsce.pl

Share with your friends

Submit

Akcja w 2019 roku wspierana jest przez Urząd Miasta Łodzi.