Sponsorzy

Trzecia edycja Smacznie Zdrowo Kolorowo mogła odbyć się dzięki Głównemu Sponsorowi Selgros Cash&Carry, nagrodę główną ufundował Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air a realizacja odcinka finałowego odbyła się w Restauracji Hotelu IBIS.

W 2015 roku Smacznie Zdrowo Kolorowo odbywało się dzięki wsparciu głównego sponsora: Selgros Cash&Carry. Natomiast finał akcji odbywał się dzięki uprzejmości właścicieli w studiu kulinarnym: BOOK&COOK.

Realizacja wszystkich odcinków edycji w 2013 była możliwa dzięki współpracy z życzliwymi firmami SWEDEPONIC POLSKA (producent ziół i przypraw naturalnych) oraz Łódzki Rynek Hurtowy ZJAZDOWA. Należy podkreślić, że wszystkie potrawy były przygotowywane z naturalnych składników, bez używania kostek rosołowych oraz produktów zawierających konserwanty lub inne związki chemiczne.

Zapraszamy i tym razem do współpracy!


Główny sponsor Smacznie Zdrowo Kolorowo w latach: 2015 oraz 2016.

selgros_kolorowoSelgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Selgros Cash&Carry jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych.

W roku 2016 finałowy odcinek Smacznie Zdrowo Kolorowo odbył się w Restauracji Hotelu IBIS.

ibis_kolorowoHotel Ibis Łódź Centrum znajduje się w centrum miasta, w odległości 7 km od Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta i 1 km od dwóch największych dworców kolejowych. Zaledwie 100 m dzieli hotel od Piotrkowskiej, głównej ulicy miasta. W ofercie hotelu znajduje się 208 klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym dostępem do Internetu (w tym 5 przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych), sala konferencyjna, restauracja, całodobowy bar z przekąskami oraz zadaszony parking (płatny).


Sponsor Smacznie Zdrowo Kolorowo w 2015 roku

bookcook_kolorowoStudio Kulinarne BOOK&COOK jest miejscem, gdzie odbywają się między innymi zajęcia integracyjne dla firm w formie wspólnego gotowania, pokazy sztuki kulinarnej z degustacją w trakcie spotkań biznesowych oraz imprezy komercyjne i okolicznościowe dla firm i klientów indywidualnych. W studiu organizowane są tematyczne warsztaty kulinarne zarówno dla firm, jak również dla klientów indywidualnych. Ludzie którzy je tworzą, to ludzie kreatywni, z pasją i doświadczeniem: zarówno w tworzeniu wydarzeń specjalnych jak i w gastronomii. Instruktorzy, to szefowie najlepszych łódzkich restauracji, z wieloletnim doświadczeniem.

BOOK&COOK
Studio kulinarne
OFF Piotrkowska, budynek 6, piętro I
ul.Piotrkowska 138/140
90-062 Łódź
studio@bookandcook.com.pl
http://www.bookandcook.com.pl/

 


Sponsor Smacznie Zdrowo Kolorowo w 2013, 2015 oraz 2016 roku. Fundator nagrody głównej.

Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air to pierwsza tego typu szkoła pilotażu w Łodzi i jeden z największych ośrodków w Polsce. Dzięki niej właściciel nagrodzonej fotografii będzie mógł spędzić trochę czasu w przestworzach fotografując okolice Łodzi z powietrza.

BARTOLINI AIR SP. Z O.O.
ul. Tymienieckiego 22/24
90-349 Łódź
NIP: 725-19-26-023
www.bartolini-air.com
www.facebook.com/BartoliniAir


Główny sponsor Smacznie Zdrowo Kolorowo w 2013 roku.

zjazdowa_kolorowoŁódzki Rynek Hurtowy „Zjazdowa” S.A. jest ważnym miejscem wprowadzania na rynek świeżych owoców i warzyw wyprodukowanych w zagłębiu sadowniczym oraz warzywniczym (rejon północno wschodni województwa łódzkiego i zachodniego Mazowsza). Region ten znany jest szczególnie z produkcji warzyw wczesnych takich jak kapusta, kalafior, warzywa korzeniowe oraz dużej produkcji ziemniaków, jak również jabłek. Bogaty asortyment warzyw i owoców oferowany jest klientom przez cały rok.


Sponsor Smacznie Zdrowo Kolorowo w 2013 roku

baziolka_kolorowoSwedeponic Polska (obecnie Baziółka) to firma zajmująca się hydroponiczną uprawą świeżych ziół. W jej ofercie znajduje się 16 produktów (Bazylia, Cząber, Estragon, Kolendra, Koper, Lubczyk, Majeranek, Melisa, Mięta, Oregano, Pietruszka, Rozmaryn, Rukola, Szałwia, Soliród, Szczypiorek, Trawa cytrynowa, Trybula, Tymianek), dzięki którym nawet najprostsza potrawa zyskuje wyjątkowy smak i aromat. Dzięki uprzejmości Swedeponic Polska – uczestnicy kulinarnych zmagań Smacznie Zdrowo Kolorowo w 2013 roku mogli korzystać ze świeżych ziół.


Sponsor Smacznie Zdrowo Kolorowo w 2013 roku

logo_restauracji_u_kretschmeraHotel Tobaco*** to designerski hotel w samym sercu Łodzi. Idealne miejsce na wypoczynek, organizację konferencji, spotkanie w restauracji. Hotel Tobaco to butikowy obiekt w centrum Łodzi. Hotel powstał w dawnej fabryce wełny, która po wojnie stała się siedzibą Wytwórni Papierosów. Tobaco to połączenie surowości industrialnej architektury z energetyzującymi, designerskimi wnętrzami oraz nowoczesnymi rozwiązania architektonicznymi. Zabytkowy charakter czyni nas obowiązkowym punktem na turystycznej mapie Łodzi. U Kretschmera” to wielokrotnie nagradzana Restauracja, która zabiera gości w kulinarną podróż do Łodzi Czterech Kultur. Oryginalny wystrój przenosi do czasów fabrykanckiej Łodzi i sprawia, że jest to ideale miejsce na degustacje, warsztaty kulinarne oraz imprezy firmowe.

u_szwajcara_kolorowoRestauracja „u Szwajcara” mieści się przy ulicy Tymienieckiego w Łodzi, niedaleko parku oraz Wyższej Szkoły Filmowej. Restauracja zlokalizowana jest w Księżym Młynie, kompleksie przędzalni pochodzących z XIX w. U Szwajcara zajmuje niewielkich rozmiarów wnętrze, które urządzone jest surowo lecz elegancko i z pomysłem. Na wystrój składa się kilka drewnianych stołów, kredensy oraz zdobiące ściany fotografie miasta na przełomie lat. Panuje nastrojowy, przytulny klimat. U Szwajcara serwowane są dania kuchni polskiej oraz regionalne przysmaki. Specjalnością restauracji są knedle z truskawkami i kapustą. W menu znaleźć można także pierogi, zupy i kremy, dania mięsne oraz sałatki i desery. Potrawy są najwyższej jakości, a podająca je obsługa kompetentna i życzliwa. Lokal dysponuje ponadto całą gamą różnego rodzaju win i innych napojów, między innymi maślanką i kompotem. Ceny są niskie, danie główne mieści się w granicach 20 zł. U Szwajcara oferuje także usługi cateringowe. Zajmuje się również organizowaniem przyjęć, spotkań i imprez okolicznościowych.


Inni sponsorzy:

Restauracja ANATEWKA, Restauracja GALICJA, Urząd Miasta Łodzi.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share with your friends

Submit

Akcja w 2019 roku wspierana jest przez Urząd Miasta Łodzi.